Про нас

BUY TICKETS

 • Gliwice
 • Katowice
 • Krakow
 • Lublin
 • Lviv
 • Opole
 • Rzeszów
 • Tomaszów Lubelski
 • Wroclaw
 • Zhovkva
  the-girls-enter-the-doors-of-a-blue-bus-that-has-arrived-at-the-bus-stop-.jpg
  0 +

  років досвіду

  man-wearing-a-protective-mask-and-using-a-smartphone-while-keeping-the-distance-in-the-bus.jpg
  Про Inter LATP

  Понад 55 років досвіду автобусних перевезень пасажирів

  На наших маршрутах в робочий день працює 188 автобусів, в т.ч. на міських – 171, приміських – 12, та 7 на міжнародних. Спеціальними нашими міжнародними маршрутами є Львів-Люблін та Львів- Краків-Вроцлав

  Чому обирають нас

  Ми є експертами на ринку автобусних перевезень з 1967 року

  Окрім спеціальних маршрутів Львів-Люблін та Львів-Краків-Вроцлав ми забезпечуємо пасажирські перевезення на 26 інших маршрутах це 2455 рейсів за один робочий день.

  0 +
  міжнародних автобусів
  0 +
  задоволених клієнтів
  0 +
  бронювань виконано
  0 +
  професійна команда

  Inter LATP – юридична назва Публічне акціонерне товариство «Львівське автотранспортне підприємство-14630» ЄДРПОУ 03114744, адреса: 79040, Україна, м. Львів, вул. Городницька, 47, здійснює міські та приміські перевезення пасажирів з 1966 року.

  Товариство здійснює перевезення населення м. Львова, ближнього приміста і міжнародні перевезення, забезпечуючи пасажирські ввезення на 28 маршрутах, в т.ч. 16 міських маршрутах, 10 приміських і 2 міжнародних, На наших маршрутах в робочий день працює 188 автобусів, в т.ч. на міських – 171, приміських – 12, на міжнародних – 5. В робочий день на маршрутах виконується 2455 рейсів з них 2346 по місту, 104 рейси на приміських маршрутах, та 5 на міжнародних.

  Ми маємо власні ремонтні потужності що дозволяє здійснювати ремонт та обслуговування власних транспортних засобів та й надавати такі послуги населенню та юридичним особам.

  Ми маємо всі необхідні ліцензії на право здійснення перевезень а також сертифікат на ремонт транспортних засобів, що дозволяє нам надавати якісний ремонт та слідкувати за справністю нашої техніки відповідно надавати замовникам більш якісні послуги.

  Ми здійснюємо міжнародні перевезення з України до Польші і у зворотному напрямку з 1998 року.

  На сьогодні ми здійснюємо перевезення пасажирів за основними маршрутами:

  Львів – Люблін з проміжними зупинками Жовква, Рава-Руська, Гребене, Томашів.

  Київ – Львів – Вроцлав  з проміжними зупинками: Житомир, Рівне, Львів, Краківець, Корчова, Жешув, Краків, Катовіце, Глівіце, Ополе.

  Наша головна цінність – це задоволеність пасажира що скористався нашими послугами. Наша головна мета – забезпечити пасажиру легку, комфортну, безпечну та вчасну поїздку.

  Ми уважно та відповідально ставимось до комфорту наших пасажирів. Для цього всі наші автобуси обладнані комфортними сидіннями, WiFi, можливістю зарядити свої мобільні телефони та інші гаджети від 220v.

  Наші водії це команда висококваліфікованих працівників з багаторічним водійським стажем роботи з перевезення пасажирів за кордоном та в Україні. Вони завжди допоможуть, проконсультують та докладуть максимум зусиль щоб Ваша поїздка була легкою та приємною.

  На нашому сайті Ви в будь-який час можете купити квитки на маршрут Львів-Люблін та Львів-Вроцлав або до проміжної зупинки на цих маршрутах. Для Вашої зручності на сайті ви зможете здійснити онлайн оплату. А також взнати всю необхідну інформацію про маршрути, час зупинок, відправлення і т.д. тут.

  Запрошуємо Вас скористатись нашими послугами! Поїхали з нами!

  Наш сервіс

  Ми пропонуємо вам найкращі послуги

  Гарантія безпеки

  Наші водії це професіонали високого класу з багаторічним досвідом безпечних перевезень. Водії проходять регулярні медичні обстеження та тести. Також наші пасажири та водії застраховані у своїх подорожах..

  Знижки та акції

  Для лояльності наших клієнтів ми завжди намагаємось організовувати акційні заходи що додадуть зручностей при придбанні квитка та самої подорожі.

  Професійна команда

  Для нас є високим пріоритетом надання Вам найкращого сервісу тому ми постійно покращуємо рівень нашого високопрофесійного колективу.

  Дотримання графіків

  Ми розуміємо наскільки важливо для Вас вчасність прибуття та планування поїздки. Дотримання графіку являється для нас одним з головних пріоритетів навіть з врахуваннями можливих затримок на кордоні.

  Онлайн замовлення

  На нашому сайті ви завжди зможете забронювати та купити квитки заздалегідь на дати та години які є для Вас зручними. Також через сайт Ви можете здійснити оплату за квитки в зручній для Вас валюті.

  Підтримка 24/7

  На нашому сайті Ви зможете в будь-який час отримати необхідну для Вас інформацію що стосується Вашої поїздки. Також ви зможете отримати особисту консультацію зателефонувавши нашому спеціалісту.

  Our Testimonial

  What Our Clients Say

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

  Fred Rodriquez
  Fred Rodriquez

  Project Manager

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

  Audrey Stevenson
  Audrey Stevenson

  Marketing Staff

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

  Bennett Miller
  Bennett Miller

  IT Programmer

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

  Laura Ferguson
  Laura Ferguson

  Designer